Шахтарське гей-кохання в кліпі Тайлера Чілдерса – у ролях Колтон Гейнс і Джеймс Скаллі

Американський співак і автор пісень Тайлер Чілдерс, музика якого є сумішшю нетрадиційного кантрі, блюграсу і фолку, представив дивовижний гей-кліп – цілий фільм – на свій новий трек “In Your Love”.

У кліпі 32-річного Тайлера Чілдерса (Tyler Childers) розповідається зворушлива історія кохання між двома геями-шахтарями в Аппалачах.

Кліп нагадує історії з фільмів “Горбата гора” (2005) і “Божа земля” (2017). Двоє чоловіків, шахтарі, втілені талановитою грою Колтона Гейнса і Джеймса Скаллі, закохуються одне в одного десь на зламі XX століття, у 1950-х роках, в Аппалачах. Між ними відбуваються таємні романтичні зустрічі, вони обмінюються глибокодумними поглядами в шахті, поки справа не доходить до поцілунків.

Незважаючи на те, що їхні стосунки піддаються осуду, герої Гейнса і Скаллі переїжджають на ферму в село, будують будинок і живуть щасливо. Поки, на жаль, здоров’я Скаллі не погіршується через його роботу в шахті настільки, що він помирає в обіймах Гейнса на ґанку їхнього спільного будинку.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією