«Воєнна (не)рівність» — новий подкаст від радіо «Єден», що відкриває невидимі проблеми.

Війна поставила всіх українців та українок в рівні умови. Здавалося б, все обнулила. Бо бомба чи ракета не обирає в який будинок падати за статтю, кольором шкіри, етнічною приналежністю чи будь-якою іншою ознакою мешканців дому. Ми всі, здавалося б, опинилися на одній лінії: жінки, про права яких українки та українці говорять десятки років; ЛГБТ-люди, які теж невпинно відстоюють своє право бути відкритими; роми, які стикаються з упередженістю та інші групи людей, для яких дискримінація — не просто термін зі словника й фантомне поняття.

Але чи все і справді настільки спростилось? Чи зникли в умовах війни гомофобія, неприязне ставлення до жінок й інші стереотипи, які заважали сотням людей спати спокійно? Відповідь — у новому подкасті від «Єден радіо».

Авторка та ведуча — Ольга Білоусенко
Монтаж — Анатолій Білоусенко
Ефір та підтримка — Олексій Уманський

«Матеріал створено за підтримки проєкту “Сприяння соціальній згуртованості в Україні / Пункт 7”, який реалізується Американською Асоціацією юристів Ініціатива з верховенства права (ABA ROLI). Відповідальність за зміст інформації несе автор(ка). Представлена інформація може не збігатися з поглядами ABA ROLI»

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією