В Україні створили першу мапу ЛГБТ-організацій, що надають різноманітну допомогу

Організація Gender Stream створила першу в Україні мапу ЛГБТ-організацій. Вони покликана допомагати людям з ЛГБТ-спільноти шукати допомогу по своєму запиту в Україні та за кордоном.

Про це повідомили на сторінці громадського руху в інстаграмі, передає ZMINA.

Ми також ставимо перед собою завдання зробити українські ЛГБТКІ+ організації, в контексті сфери їхньої діяльності, видимими та зрозумілими для міжнародних організацій. А міжнародні організації своєю чергою – ближчими до української ЛГБТКІ+ аудиторії”, – зазначили в Gender Stream.

Знайти мапу можна на сайті руху або перейшовши за посиланням.

Послуги, які надають українські та європейські організації ЛГБТ-українцям, розділені за відповідними категоріями. Зокрема, пропонується допомога з житлом та працевлаштуванням, контакти дружніх лікарів, коучінг та освітні курси, оплата лікування. Передбачені також юридичні та психологічні консультації, фінансова допомога та надання продуктових наборів.

Мапа буде постійно доповнюватися. Крім того, ЛГБТ-організації можуть звернутися до Gender Stream та розповісти про те, як допомагають українцям. Ця інформація також зʼявиться на сайті.

Раніше ZMINA писала, що громадська організація “Альянс.Глобал” запустила нову національну програму з психічного здоров’я для ЛГБТ-людей в Україні. Відтепер представники та представниці ЛГБТ-спільноти зможуть отримати безплатну психосоціальну допомогу.

Нагадаємо, що Gender Stream пропонує ЛГБТКІ+ українкам/цям взяти участь у програмі “Перезавантаження”. Це можливість відпочити в місці без повітряних тривог та обстрілів і водночас створити щось круте і важливе для ЛГБТКІ+ спільноти в столиці Словаччини Братиславі.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією