Український художник Антон Шебетко створив колажі для есе у The New York Times про переслідування квір-людей в окупації

Український художник, фотограф, куратор і дослідник квір-історії Антон Шебетко зробив два колажі для розділу колонок Sunday Opinion в американській газеті The New York Times.

Про це він поділився в Instagram, передає Суспільне.

Шебетко створив колаж для обкладинки друкованої версії есе та колаж для самого матеріалу — це колонка письменника Джея Лестера Федера про переслідування та тортури представників квір-спільноти на окупованих територіях України. Для тексту він поспілкувався з постраждалими, очевидцями та розслідувачами.

Колаж Антона Шебетка для Sunday Opinion у The New York Times. Скриншот із сайту New York Times

“Це дуже важлива стаття про переслідування та катування українських квір-людей на окупованих територіях, які слід вважати воєнними злочинами”, — зазначив Шебетко.

Хто такий Антон Шебетко

Це український митець, фотограф, куратор, дослідник квір-історії України та автор із Києва, який зараз живе в Амстердамі. Його роботи зосереджені на проблемах, з якими стикається спільнота ЛГБТК+ в Україні, темах пам’яті, втрати ідентичності тощо.

У нього також вийшов артбук “Дуже коротка та суб’єктивна квір-історія України” (А Very Brief and Subjective Queer History of Ukraine).

Роботи Антона Шебетка виставляли в Києві, Амстердамі, Відні, Лозанні, Парижі, Вроцлаві, Штутгарті.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар