Український проєкт на підтримку ЛГБТ+ отримав срібного та бронзового олівця на The One Show

Батьківщина-Мати, що стала героїнею проекту Motherland Pride, створеного Saatchi & Saatchi Ukraine у партнерстві з Dronarium Ukraine для KyivPride, продовжує збирати креативні нагороди по усьому світові. Цього разу вона отримала одразу два олівці на The One Show у Нью-Йорку — срібного у категорії Experiential & Immersive: Events / Stunts / Competitions / Virtual та бронзового у категорії Public Relations: Events & Experiential.

Щороку громадська організація KyivPride, що бореться за права ЛГБТ+-спільноти в Україні, організовує Марш Рівності, який має на меті привернути увагу суспільства до проблем спільноти та питань рівності. У 2020 році усі масові скупчення людей та будь-які офлайн-заходи відмінили через пандемію.

Щоб Марш, все ж, відбувся, команда запропонувала використати символізм та технології. Так найбільший тоталітарний символ в Україні – монумент «Батьківщина-мати» отримав нове значення. За допомогою дронів у режимі реального часу команда Saatchi & Saatchi Ukraine та Dronarium Ukraine прикріпила величезний веселковий прапор до меча монументу.

Символіку статуї було змінено – замість захисту «радянських цінностей» вона стала на захист прав людини та підвищення обізнаності щодо гендерної рівності.

Кейс можна подивитись за посиланням.

Motherland Pride уже здобула срібло на фестивалі креативності Каннські леви 2021, золото на Andy Awards, 4 метали на Golden Drum 2021 та 5 нагород на AD Stars 2021.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією