Українські ЛГБТ+ військові зустрілися з військовими зі Швеції в посольстві

Про це у соцмережах сповіщує ГО “Українські ЛГБТ+ військові за рівні права”.

Військові з нашого обʼєднання – Владислав, що служить в ППО Київщини та Лель, ветеран, разом з менеджером із комунікацій Максимом Потаповичем та проєктною менеджеркою ГО Поліною Сідлецькою відвідали зустріч на запрошення посольства Швеції в Україні з високопоставленими військовими Збройних Сил Швеції.

Зі шведськими військовими та представництвом посольства ми обговорили:

– питання російсько-української війни та сьогоднішню ситуацію на фронті
– виклики служби ЛГБТ+ людей в українському війську
– просування законопроєктів по захисту прав ЛГБТ+ військових, зокрема про партнерства та злочини на ґрунті нетерпимості
– євроатлантичний рух України в питаннях прав людини

🦄 Шведські військові поділились власним досвідом боротьби з дискримінацією в армії та наголосили на принципах дисципліни військовослужбовців, рівності по службі та саморозвитку солдатів у мотивації ставити кращими з кращих, у чому числі завдяки політикам нульової толерантності до гомофобії у війську. Вважаємо, що ЗСУ може сміливо брати приклад Швеції у реформування радянських підходів до служби, якщо ми таки хочемо бути членами Північноатлантичного Альянсу.

🪖 Ми подякували Швеції за всебічну підтримку України у війні проти російської агресії з важким озброєнням, системами ППО, військовими навчаннями тощо та зокрема нашої організації. Шведські представники подякували українським військовим за віддану відсіч окупантам. На останок шведські військові подарували організації памʼятну монету з гербом Швеції.

Нагадаємо, що військова допомога Україні від Швеції складає 25 мільярдів шведських крон у форматах 13 пакетів військової допомоги.

Також минулого тижня Міністр оборони України Рустем Умєров провів зустріч з Головнокомандувачем Збройних Сил Швеції генералом Мікаелем Бюденом аби обговорити актуальні воєнні питання.

Працюємо на перемогу разом!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар