У Мелітополі гостро стоїть питання ВІЛ і гепатитів через наплив рашистів – подробиці

Останнім часом окупанти Мелітополя взялися регулярно “інформувати” місцевих жителів про небезпечні захворювання, сповіщує Мелитопольске РІА “Південь”.

Рашистська нечисть – чума 21-го століття, виявляється, не тільки в переносному, а й фактично в прямому сенсі. Так у телеграм-каналах окупантів дедалі частіше спливають повідомлення про ВІЛ-інфекцію.

Зокрема, канали попереджають про те, що “якщо був підозрілий контакт, краще перестрахуватися”, адже ВІЛ неможливо виявити моментально. Зрозуміло, “підозрілі контакти” стосуються насамперед рашистів, які понаїхали.

Як відомо, не тільки деякі місцеві мешканки_ці готові зв’язуватися з окупантами, а й у самих лавах російських вояків присутні доволі “близькі” стосунки, незважаючи на заборону ЛГБТ в рф.

Але Мелітополь – не росія, а отже, тут можна, думають вояки, розносячи заразу “і вашим, і нашим”. Зокрема, напасть прийшла разом із через наплив мобілізованих з Уралу (Кемеровська область лідирує як за бідністю, так і в плані епідемії).

Завдяки росіянам ВІЛ прийшов і в окуповані міста та села. І страх у тому, що ризик підхопити захворювання великий не тільки в разі статевого контакту, а й через повторне використання медичних приладів і порушення норм санітарної гігієни.

Навіть найсучасніші тести на ВІЛ виявляють у крові або слині антитіла до вірусних білків ВІЛ, які починає виробляти імунна система людини, тільки через 30-90 днів, але людина вже може заражати інших.

Не менш гостро йдуть справи і з вірусними гепатитами В і С. У росії, мабуть, вирішили, що важкі і високо заразні захворювання – не привід “відкосити” від служби. Мобілізованим із гепатитами B і C відмовляють у медкомісії і не відпускають із фронту, хоча зобов’язані звільнити.

Так жителя Пермського краю мобілізували у вересні 2022 року попри діагноз – хронічний вірусний гепатит В.

– Медкомісії не було. На збори давалося кілька годин, гребли всіх підряд. У нього гепатит із 2010 року, всі документи з хворобою я особисто надсилала йому в навчальну частину, – розповіла його дружина.

Син іншої росіянки “заробив” гепатит уже після відправки на фронт. Рік тому “чмобік” отримав вогнепальне поранення. В одному з госпіталів Санкт-Петербурга, де йому проводили операцію, у чоловіка виявили гепатит С, якого до війни не було.

Закликаємо мешканців Мелітополя берегти своє здоров’я та бути максимально обережними!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією