У Львові пройшла конференція для медиків про транс*компетентну медицину

Про це ГО Когорта сповіщує на своїй сторінці у Facebook.

Раді поділитись важливою подією для української транс*спільноти, яка відбулося у Львові.

У рамках проєкту Транс карта відбулась конференція для медичних працівників_ць Львівщини на тему «Транскомпетентна медична допомога: існуючі та інноваційні підходи у наданні послуг транслюдям». Захід організували ГО «Когорта» та ВБО «Конвіктус Україна» ВБО «Конвіктус Україна» з підтримки фонду Елтона Джона, ЄКОМ ECOM та Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health The Global Fund

У заході взяли участь більше 30, лікарів, медичних працівників_ць, транс*людей, представників державних органів в сфері охорони здоров’я, громадських організацій та благодійних фондів.

Звісно зібрали свіженькі відгуки😉

🔊Олена Павлишин — представниця управління охорони здоров’я Львівської міської ради:
«Дякую за запрошення. Потрібно налагоджувати співпрацю транс*спільноти та лікарів. Ми, зі свого боку, готові поширювати освітні програми та програми, які корисні для спільноти».

🔊Микита — лікар-сексолог:
«Дуже потрібно підвищувати видимість спільноти. Налагоджувати контакт спільноти з лікарями задля загального взаємного розуміння».

🔊Олександр Данковський — представник транс*спільноти:
«Дякую за запрошення та можливість поспілкуватися з лікарями віч-на-віч в атмосфері взаємного розуміння. З однієї сторони, розуміння лікарів, що транс*люди — це просто люди, пацієнти зі своїми потребами. І, з боку спільноти, розуміння, що ж насправді велика кількість лікарів до яких можна звертатися і це дуже на користь спільноті. Такі заходи дуже важливі для спільноти».

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією