Французька міністерка соцекономіки знялася для Playboy на підтримку прав жінок та ЛГБТ-спільноти

Французька міністерка соцекономіки й асоціацій Марлен Скіаппа сфотографувалася для журналу “Playboy” та дала розлоге інтервʼю щодо питання прав жінок, зокрема й репродуктивних, і прав ЛГБТ-спільноти.

Про це повідомляє видання “France24”, передає Zmina.

За словами Скіаппи, це фото та інтервʼю – “про захист права жінок робити зі своїм тілом те, що вони хочуть: скрізь і завжди, незалежно від того, чи дратує це недоброзичливців і лицемірів”.

Відомо, що Марлен Скіаппа – 40-річна письменниця-феміністка. Є матір’ю двох дітей. До кар’єри в політиці була блогеркою та писала про виклики материнства, жіноче здоров’я та вагітність, а потім обійняла посаду міністерки з питань гендерної рівності.

Деякі колеги урядовиці виступили проти таких фотографій. Зокрема, премʼєр-міністерка Елізабет Борн назвала знімання недоцільним.

Тим часом Playboy захистив цей розворот журналу, заявивши, що “Скіаппа віддана правам жінок, тому розуміла, що це журнал не для літніх “мало”, а може стати інструментом феміністської справи”.

Нагадаємо, що в лютому президентка Єврокомісії Урсула Фон дер Ляєн та прем‘єрка Фінляндії Санна Марін на панельній дискусії Мюнхенської безпекової конференції поділилися власним досвідом того, як європейські уряди досі демонструють сексизм у ставленні до політиків.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією