У Києві побили ексвійськового. “Предʼявляли за зачіску”

Про це у соцмережах сповищують Військові ЛГБТ+.

21 червня Київ став свідком жахливої події: група молодиків напала на колишнього військовослужбовця. Причина агресії звучить неймовірно і водночас знайомо — одному з нападників не сподобалася зачіска чоловіка, через що молодик наніс удар ветерану. Наразі правоохоронці вже затримали 17-річного нападника, йому повідомили підозру у скоєнні злочину. Решту нападників відпустили.

Ця подія вкотре підкреслює небезпеку гомофобії, яка не обмежується лише агресією у бік ЛГБТ+ спільноти. Ветеран НЕ належить до ЛГБТ+ спільноти, проте через зовнішність зазнав утисків від людей, які не приймають людей різними.

Гомофобія є ширшим явищем, яке часто проявляється у нетерпимості до будь-яких відхилень від загальноприйнятих стандартів. Такі випадки, як напад на колишнього військовослужбовця через зачіску, демонструють, що гомофобія вкорінена у нашому суспільстві глибше, ніж здається.

Коли суспільство не толерує відмінності, це породжує агресію і ненависть, яка може спрямовуватися на будь-кого, хто виглядає або поводиться “не так”. Таким чином, гетеросексуальні люди також можуть стати жертвами гомофобії.

Сучасний світ змінюється, і ми повинні змінюватися разом із ним. Нам потрібно побудувати суспільство, де кожен буде почувати себе в безпеці та зможе бути собою без страху перед агресією чи дискримінацією — особливо в часи постійної небезпеки з боку Росії. Для цього важливо запровадити ефективні механізми захисту прав людини та покарання за злочини на ґрунті нетерпимості.

Саме тому необхідно пришвидшити роботу над законопроєктом №5488, який передбачає посилення відповідальності за злочини на ґрунті ненависті за різними ознаками, зокрема такими як раса, колір шкіри, політичні, релігійні та інші переконання, стать, вік, інвалідність, етнічне та соціальне походження, громадянство, сімейний та майновий стан, сексуальна орієнтація, гендерна ідентичність, місце проживання, мова або інші ознаки. Цей законопроєкт є важливим кроком у напрямку створення безпечного та толерантного суспільства.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар