У Чернівцях в келії секретаря єпархії УПЦ МП заскочили з оголеним хлопцем, – джерела

У п’ятницю, 25 листопада, СБУ провела обшуки на території Чернівецько-Буковинської єпархії. За даними 24 каналу, обшуки відбулися у консисторії адміністрації єпархії.

Правоохоронці виявили документи, які підтверджують наявність російського громадянства у керівництва єпархіальних структур. За даними джерел 24 каналу, обшук проводили у консисторії (адміністрації єпархії).

СБУ прийшла з обшуками до Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ (МП)

Правоохоронці навідалися до керівника єпархії, в келії митрополита Чернівецького і Буковинського Мелетія, де він постійно проживає. Зазначають, що саме він є найбільш імовірною кандидатурою на посаду архієрея УПЦ МП замість Павла.

Джерела повідомляють, що під час обшуку правоохоронці заскочили в момент фізичної близькості секретаря Чернівецької єпархії УПЦ МП архімандрита Никиту (Сторожука) з хлопцем, який співає в місцевому хорі.

Нагадаємо, що архімандрита Никиту додали у базу “Миротворець” 1 травня 2020 року.

Серед причин внесення архімандрита Никити до бази “Миротворця” – вчинення провокацій, маніпуляція інформацією й участь у дестабілізації суспільного життя в Україні. Також клірика УПЦ МП вважають противником незалежності українського православ’я від РПЦ.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією