Співачка Alyosha про виступ на ЛГБТ-прайді

Співачка Alyosha на час війни з дітьми виїхала в США. Там вона виступає на благодійних концертах на підтримку України. В інтерв’ю 24 каналу артистка розповіла про свій виступ на прайді у Нью-Йорку.

Ви встигаєте поєднувати материнство з виступами на благодійних концертах. І є чи не єдиною українською артисткою, яка виступала на ЛГБТ-прайді в Нью-Йорку. Там також збирали кошти на підтримку України. Розкажіть детальніше про цей захід.

Все почалося з виступу на кораблі на Мангеттені. Це так само був захід на підтримку України. Там я познайомилася з представниками ЛГБТ-спільнот, які переживають за Україну. Серед них є навіть росіяни, які шоковані з того, що відбувається. Вони так само хочуть чимось допомогти. Я навіть уявити не можу, що вони відчувають, знаючи всю інформацію, до якої мають доступ. Вони живуть не в росії й мають ту саму інформацію, що й ми. Прекрасно розуміють, що відбувається і хочуть допомогти Україні.

Саме там мені запропонували ще декілька виступів. Я виступала в гей-клубі, де також збирати гроші для України, але це не був публічний захід. Але там є не лише представники ЛГБТ-спільнот, приходить будь-хто.

Виступ на прайді став дуже яскравим досвідом для мене. Я ніколи не бачила на Мангеттені такої кількості людей, які скандували за свободу, за свободу країни.

Для мене вільна людина – це людина, яка має право на своє життя, думку, має право були вільною і жити за Конституцією. І це не те, що відбувається у світі, в напрямку ЛГБТ, особливо в росії, де просто ненавидять, не приймають таких людей. Та сама росія хоче знищити нашу націю. Тут я знайшла певні подібності цієї ненависті. росіяни ненавидять всіх, хто не схожий на них, або всіх, хто кращий за них.

Звісно, головною метою був збір коштів для України та сказати такій кількості людей: “Ukrainians to be free too” (“Свободу українцям” – 24 канал). Я ніколи не була присутня на таких заходах, ніколи не бачила такої кількості роздягнених людей. Але це не мало для мене ніякого значення. Люди, які народжуються чоловіками, а відчувають себе жінками або навпаки – не винні в цьому. Творець створив їх такими. Такий гормональний фон, нічого не вдієш. І це нормально. Це було завжди. І сотні тисяч років тому так само.

І це не є злочин. Злочин – це коли вбивають дітей ні за що, коли росіян приходять у чужі квартири та забирають сумочки для своїх дружин. Оце злочин. А представники ЛГБТ – найбагатші люди світу. Вони були на цьому прайді учасниками, давали гроші для України. Вони ніколи про це не скажуть, не покажуть своїх облич, але вони такі. Це добрі, щирі, нормальні люди. Тому я й хотіла сказати такій кількості людей про Україну ще раз. І буду казати далі. Мені неважливо де. Мені важливо, щоб люди мене чули. По всьому світу.

У соцмережах ви зіткнулися з хейтом щодо цієї події, як реагуєте на нього?

Я ставлюся до нього абсолютно нормально, бо всі ми родом з дитинства. Наші батьки з радянського союзу, де були певні правила, певні моралі виховання. Ти не сам вибираєш, що для тебе добре, а що погано. Тобі розказують це. Це не у своєму серці ти шукаєш відповідь. Ти розумієш не свої емоції, а маєш робити так, як тобі кажуть. А я вважаю, що треба трошки переформатувати життя людини, її емоції, вибір.

Це починається з освіти, з дитинства. Якщо людина виросла в такій сім’ї, я нічого не можу з цим зробити. Просто є мій приклад і є ті, хто додумається, покопається в себе в душі, в серці, усвідомить щось, зрозуміє, прийме. А ті, хто цього не хочуть, вони й пишуть. Я точно знаю, що більшість тих, хто це розуміє і приймає це нормально.

Повне інтерв’ю доступно на сайті першоджерела.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією