Демі Ловато знову змінила займенник

Демі Ловато, як і раніше, вважає себе небінарною, але тепер оновила свої займенники, щоб відобразити те, що вона зараз відчуває.

Під час інтерв’ю подкасту Spout Ловато пояснила, що на даний момент вона змінила свої займенники на “вона/її”. Раніше співачка використовувала займенники “вони/їх”.

Співачка також зазначила, що в даний час вона використовує займенники вона/її, тому що останнім часом почувається жіночнішою.

Ловато також прокоментувала той факт, що багато людей все ще звикають запитувати займенники людей і використовувати їх. Вона сказала:

«Я думаю, що важливим є те, що ніхто не ідеальний. Усі в якийсь момент плутають займенники, і особливо коли люди навчаються, вся справа у повазі та бажанні їх використовувати»

Що стосується її попереднього вибору використання займенників вони/їх, Ловато згадала:

«Коли я зіткнулася з вибором піти у вбиральню, і там було написано «жінки» чи «чоловіки», я не відчувала, що для мене є слушне місце, тому що я не відчувала себе повністю жінкою. І не почувала себе чоловіком. Я просто відчула себе людиною. І це те, про що вони говорять. Для мене це просто почуття людяності у глибині душі»

Тим часом Ловато зараз готується до випуску свого восьмого студійного альбому Holy Fvck 19 серпня. На даний момент вона випустила два неймовірні сингли: “SKIN OF MY TEETH” і “SUBSTANCE”. Повний альбом включатиме загалом 16 треків і включатиме співпрацю з такими музикантами, як Yungblud, Royal & The Serpent і Dead Sara.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією