Проміжні результати реалізації гуманітарного проєкта ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» «Підтримка спільнот в умовах війни»

Проміжні результати реалізації гуманітарного проєкта ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» «Підтримка спільнот в умовах війни» за підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health за період з липня до середини серпня, який реалізовується в Києві (див. інфографіку на слайдах).

Alliance.Global продовжує збір заявок на отримання гуманітарної допомоги з метою забезпечення гуманітарних потреб постраждалих через вторгнення росії в Україну, які перебувають в місті Києві.

Хто може отримати допомогу:

  • ЧСЧ (чоловіки, які мають секс з чоловіками), а також їх партнерки, рідні і близьке оточення;
  • Люди, які живуть з ВІЛ;
  • ВПО (внутрішньо переміщені особи;
  • Інші представники_ці ЛГБТ+ спільнот.

Яку саме допомогу надає громадська організація:

  • Тестування на ВІЛ та ІПСШ в офісах організації в м. Київ (можна завчасно залишити заявку на сайті https://gettest.com.ua);
  • Допомога в отримані АРТ для людей, які живуть з ВІЛ, в тому числі отримання та відправка Новою поштою по Києву;
  • Грошові сертифікати на придбання продуктів харчування, предметів/засобів гігієни та ліків;
  • Консультації психолога, юриста та сімейного лікаря;
  • Тимчасове безкоштовне розміщення в шелтері або хостелі.

Якщо ви підходите під опис ключових груп, які зазначені в цьому тексті, то для отримання гуманітрної допомоги просто напишіть нам у приватні повідомлення фразу “потрібна допомога”. Із вами сконтактує соціальний працівник нашої громадської організації, і ви разом зможете скоординувати подальші дії.

В Україні проект «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення» реалізується за фінансової підтримки Disasters Emergency Committee (DEC) (Комітет з надзвичайних ситуацій, Великобританія).

Реалізація проекту, метою якого є підтримка спільнот, спрямована на забезпечення нагальних гуманітарних, соціальних та медичних потреб й гідного життя у кризових умовах, здійснюється ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» за технічної підтримки Christian Aid та при координації МБФ Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією