Проект «Пам’ятати очима» від мережі параюристів

Мережі параюристів анансували проект «Пам’ятати очима».  Це проєкт, зроблений «Мережею параюристів» у колаборації з неймовірними мисткинями та митцями з Маріуполя та Сходу України.

Ми готові представити мерч, а саме — серію футболок, створених незадовго або під час війни, які будемо дарувати за мінімальний донат*. Вся надіслана сума піде на потреби ЛГБТ-військових.

Ми зібрали роботи людей, чиє серце було і лишається в Маріуполі, людей, які бачили місто особливим та натхненним, які бачили як воно знищується. Все, що нам залишається – це боротися далі за нашу країну. А ще пам’ятати. Ми пропонуємо пам’ятати очима.

Сьогодні ж хочемо показати перші три футболки із 6, які створив @_ovskiy_ds

*мінімальний донат становить 400 гривень (за одну футболку) та відправка вашим коштом. Всі гроші підуть на потреби ЗСУ й ми згодом зробимо постзвіт, де покажемо, що саме придбали.

Аби замовити, пиши нам в особисті повідомлення у фейсбук, донать та отримуй футболку. Кількість обмежена. Будемо дуже вдячні за репост!
Окремо хочемо подякувати фотографу @tmrko_ , ретушеру @dishaibragimova та моделям @_s.o.f.i.i.a_ @pa_ddle @dishaibragimova

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією