Папа про гомосексуалів: Нас поєднує більше, ніж віддаляє

Папа Франциск у своєму листі до ЛГБТ-католиків повідомив, що гомосексуальність не є непереборною перешкодою для послідовників католицької віри.

20 липня 2022 року папа римський Франциск надіслав листа до «Outreach» – організації ЛГБТ-католиків, у якому зазначив, що різне ставлення до гомосексуальності не так розділяє, як об’єднує віруючих РКЦ. Лист розміщено на ресурсі Outreach.

У листі папа наголосив, що завдяки пандемії «ми дізналися, що є незамінні речі» і серед них – можливість особисто спілкуватися, зокрема з людьми, які «думають інакше» і погляди яких «розділяють нас і протиставляють один одному».

«Долаючи ці бар’єри, ми розуміємо, що нас об’єднує щось більше, ніж розділяє», – зазначив глава Ватикана.

Папа Франциск закликав ЛГБТ-католиків і надалі працювати «над культурою спілкування, яка скорочує відстані та збагачує нас відмінностями, як це зробив Ісус, Який став ближчим до всіх».

На завершення листа папа пообіцяв молитися за членів Outreach, закликав їх молитися за нього та благословив ЛГБТ-католиків.

Глава Ватикана написав цей лист у відповідь на надіслані з Outreach матеріали конференції католицького служіння ЛГБТК, що відбулася в червні у США. На конференції обговорювалися такі теми, як служіння з сім’ями ЛГБТК-католиків, служіння з трансгендерними людьми, проблеми ЛГБТК і психічне здоров’я та інші.

«Ми вдячні Святому Отцю за його підтримку та молитви», – написали в Outreach.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією