Посолка України в США виступила на підтримку ЛГБТКІ+ під час під час виставки в Українському домі

Про це сповіщує ГО Інсайт на своїй сторінці у Facebook.

Посолка України в США Оксана Маркарова 26 січня виступила на підтримку ЛГБТКІ+ під час під час виставки в Українському домі, на котрій були представлені фото 🏳️‍🌈 ЛГБТ та інтерсекс українських військовослужбовців.

Маркарова є першою українською посолкою, котра виступила на події, присвяченій ЛГБТ-спільноті у США.

“ЛГБТКІ+ спільнота невіддільна частина нашого суспільства. Чим швидше ми припинимо будь-яку дискримінацію, тим швидше ми переможемо не лише в Україні, а і глобально.” – сказала Маркарова.

Посолка України в США звернулась до ЛГБТКІ+ організацій, які знаходяться в Україні та допомагають наближати перемогу: “Дякую за все, що ви робите в Україні та за вашу боротьбу з дискримінацією, яка все ще існує. Я дякую всім Вам, хто зараз в Україні, це неймовірна самовіддача та зусилля». Та похвалила роботу українських ЛГБТК організацій: Військові ЛГБТ та наші союзники Ukrainian LGBT Soldiers and our Allies Точка опори ЮА – NGO Fulcrum UA KyivPride Gender Zed та Insight LGBTQ NGO.

«Ось що відрізняє Україну від росії, яка на нас нападає; що ми вільні, ми демократичні та хочемо жити так, як забажаємо. Ось чому ми ніколи не складемо руки й не здамось», – заключні слова Оксани Макарової.

Вбачаємо у виступі офіційної представниці України в США потужний сигнал від уряду нашої країни. Віримо, що обраний демократичний напрямок приведе нашу країну до визнання рівності для всіх людей на всіх рівнях!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією