Петиція за реєстровані партнерства для одностатевих і різностатевих пар

На фото ви бачите захисника України. Військовий Петро Жеруха вже понад рік служить у лавах ЗСУ.

«… я зрозумів, що не може бути іншого варіянту, аніж вступити у лави ЗСУ та застосувати всі свої вміння і все, що я здобув, для перемоги, щоб бути корисною частиною української армії.

По сей день я перебуваю на службі і розумію, що це один з найбільших викликів у моєму житті (мої побратими зрозуміють) – але що не зробиш, щоб захистити те, що любиш!»

❓Чи зміниться ваше ставлення до Петра, якщо ви дізнаєтеся, що нещодавно він зробив камінг аут і саме він зареєстрував петицію за реєстровані партнерства для одностатевих і різностатевих пар?

Петицію, яка викликала шквал обурення.

Бо Петро, бачте, перебуваючи на захисті країни, захотів для себе рівних прав. Та як же він посмів???

«Крім того, у Раді церков зазначили, що “легалізація одностатевих реєстрованих партнерств не сприятиме подоланню демографічної кризи”. Чи я добре зрозумів, що для Ради церков важлива більше кількість їх прихожан, аніж їх самосвідомість? Для мене питання вирішення демографічних питань шляхом створення умов для “спарювання різностатевих особин” – це щось дике», – так Петро відреагував на супротив Ради церков.

І ми з цим абсолютно погоджуємося. Підміна понять, маніпуляції та дикунські методи подолання демографічної кризи – де в цих інструментах про Бога?
Ми переконані, що всі повинні мати рівні права! І ця петиція наближає нас на крок до цього. Наближає нас до цивілізованого суспільства.

Дехто з ЛГБТ+ військових не дожив до моменту, коли зможе оформити свої стосунки, як 21-річний Роман Ткаченко, що загинув під час битви на Харківщині.

А його коханий в очах української держави досі для нього — ніхто.

Ми закликаємо це змінити!

Підпишіть петицію за реєстровані партнерства для одностатевих і різностатевих пар, на підтримку законопроєкту № 9103 “Про інститут реєстрованих партнерств”

Вона за посиланням https://petition.president.gov.ua/petition/185864

❌ Одностатеві партнери не можуть ухвалити рішення щодо лікування свого партнера чи партнерки, якщо він чи вона були поранені та не можуть ухвалити такі рішення самостійно, або в гіршому випадку, якщо він чи вона загинули, не можуть поховати його чи її, отримати спадок за пільговими умовами чи отримати соціальний захист з боку держави, як це передбачено для сімей військових чи постраждалих від війни.

Україна має легалізувати цивільні партнерства для одностатевих та різностатевих пар.

Захистити тих, хто захищає її!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією