«Переможе — любов!». Український дизайнер Костянтин Омеля здійснив камінг-аут і представив дроп на підтримку ЛГБТК+

Український дизайнер Костянтин Омеля, засновник бренду Omelya, здійснив камінг-аут. Про це він повідомив у себе в соцмережах.

Червень вважається всесвітнім місяцем прайду. Тому саме цей місяць український дизайнер Омеля обрав для того, щоб повідомити, що він є представником ЛГБТК+ ком’юніті. Про це він написав у себе в соцмережах.

«Мене звати Костянтин Омеля і я гей. Можливо це і є мій перший публічний камінг-аут. Я хочу заявити про те, що все своє життя я відчуваю себе вигнанцем із суспільства за ознакою причетності до ЛГБТК+ спільноти. Я не маю достатніх прав, щоб жити тим життям, яким хочу. Необхідні зміни в законодавстві і більше інформації про те, хто такі ЛГБТК+, бо незнання викликає агресію у суспільстві», — написав він.

Одночасно бренд Омеля представив спеціальний дроп, спрямований на підтримку ЛГБТК+ ком’юніті в Україні.

Дроп отримав назву Переможе — любов! Він складається з білої унісекс сорочки з великим вирізанним серцем на спинці і декором у вигляді маленьких троянд. Більша частина троянд біла, менша кольорова, всі квіти складають собою форму серця і щільно тримаються одна за одну.

«Нехай ця сорочка у вашому гардеробі говорить про вашу позицію і цінності», — написав Костянтин Омеля.

 

«Війна руйнує не тільки міста і людські долі, війна змінює і прискорює всі процеси в суспільстві. Сьогодні ЛГБТК+ на рівні з іншими захищають Україну, героїчно віддають свої життя, але не мають тих прав, що мають інші громадяни. Майбутнє настає вже сьогодні і зміни потрібні вже сьогодні. Зробимо стільки кроків назустріч один одному, щоб можна було дотягнутись і обійнятись. В новій Україні не має бути місця для хейту і розділення людей в залежності від їхньої сексуальної орієнтації», — зазначено в повідомленні бренду.

Це не перший дроп бренд на підтримку ЛГБТК+ ком’юніті в Україні. Бренд OMELIA створює колекції вручну з перероблених вінтажних та стокових речей, надаючи не тільки друге життя, а й нове оригінальне бачення.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією