Об’єднання Конгресу США просуває рівність прав для ЛГБТ+ спільноти

Найбільше об’єднання Конгресу США, що налічує 192 конгресмени – це Каукус Рівності – Equality Caucus. Congressional Equality Caucus просуває рівність прав для ЛГБТ+ спільноти. Як співпраця з ним та підтримка рівності в Україні допоможе заручитися більшою підтримкою Штатів в отримуванні допомоги та важкого озброєння, розповідає на своїй сторінці у Facebook ГО Військові ЛГБТ та наші союзники.

Congressional Equality Caucus – це міжфракційне конгресменське обʼєднання, створене в 2008 році для підтримки рівності та прав ЛГБТ+ осіб в Сполучених Штатах.
Засновники Congressional Equality Caucus – депутати Девід Ціцілайн та Шон Мелеві з Партії демократів. Зараз у каукасі є більше 192 конгресменів із різних партій. Саме він є найбільшим каукасом серед всіх в історії конгресу США. Це означає, що американські політики єдині в своїй підтримці ЛГБТ+. Він має потужну підтримку в Конгресі та силу впливу на політичні процеси в Штатах.

Вражає той факт, що 55 з 94-х членів Congressional Ukrainian Caucus є членами Congressional Equality Caucus. 2-є співголів Congressional Equality Caucus Девід Ціцілайн та Шон Мелеві також є членами Congressional Ukrainian Caucus.

Для України, питання співпраці з американськими колегами із каукасу та створення у нас подібного до американських колег міжпартійного обʼєдання є як ніколи на часі, адже права ЛГБТ+ військовослужбовців є дуже актуальним. Увага США прикута до історій наших ЛГБТ+ воїнів та їхня підтримка державою може конвертуватися в підтримку у війні.

Українській політиці час показати нашим міжнародним партнерам свою прогресивність та відданість цінностям демократії. Українська влада може співпрацювати з каукасом, адже це допоможе показати нашу державу як демократичну, що напряму посилить наше співтовариство з США і впливає на посилення допомоги відбудови країни та надання важкого озброєння.

В українській армії служать тисячі військовослужбовців, які належать до ЛГБТ+ громади. Якщо ЛГБТ+ військовий має партнера чи партнерку – вони позбавлені прав на спільне майно, а у випадку поранення чи смерті – жодних прав на допомогу чи успадкування.

Підтримайте рівність для ЛГБТ+ військових і законопроєкт 9103. Їм потрібне ваше єднання довкола прав на партнерство, а міжнародним партнерам – помітні кроки на зустріч рівності від української влади. Адже це питання прав тих, хто захищає Україну.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією