Два красені і шимпанзе: Квінто і Елорді в трилері про маніяка

Закарі Квінто і Джейкоб Елорді грають у трилері “Він пішов тією дорогою” (“He Went That Way”), заснованому на історії серійного вбивці Ларрі Лі Рейнса і знаменитого дресирувальника тварин Дейва Піттса.

В основу фільму покладено книгу “Люк Карамазов” (Luke Karamazov) Конрада Гілберрі, яка була натхненна реальною історією Піттса, єдиного, хто вижив після серії злочинів. Ларрі Лі Рейнс і Денні Артур Рейнс – американські брати-серійні вбивці, які скоювали свої злочини переважно в Каламазу, штат Мічиган.

Дресирувальник Дейв Піттс і його знаменитий шимпанзе Спэнкі разом вирушили в подорож через усю країну 1964 року з шоу “Льодові ігри” (Ice Capades). Під час поїздки і сталася триденна зустріч Піттса з молодим серійним вбивцею на ім’я Ларрі Лі Рейнс.

45-річний Квінто гратиме Джима Гудвіна, дресирувальника, чий образ заснований на долі Піттса, а 25-річний Елорді – Боббі Фоллса, вбивцю, прототипом якого є Рейнс.

“Out” назвав картину одним із найбільш очікуваних фільмів року. Квінто і Елорді, серійний вбивця і знаменитий шимпанзе? Це рецепт успіху! Прем’єра обіцяна на Кінофестивалі “Трайбека” в червні.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією