Народний депутат України Андрій Богданець виявився примітивним гомофобом? Чи він просто підіграє неосвіченим виборцям?

Час від часу українські політики демонструють своє невігластво, середньовічне мислення, а тому безсоромно і безапеляційно нав’язують свої стереотипи. Особливо шокує, коли політики починають залазити українцям в труси і розповідати відверту маячню. На проросійських невігласів українці вже не реагують. Але коли це роблять представники нібито “патріотичних” і “державницьких” сил…

Вчора тому народний депутат України від “Слуги народу” Андрій Богданець, якого обрали виборці Тернополя до Верховної ради, оприлюднив у себе на фейсбук-сторінці відверту прутню:”Провокаторів – в бан!!! Цими днями набула резонансу електронна петиція про легалізацію одностатевих шлюбів, яка за досить короткий строк набрала необхідну кількість голосів (інша справа – чи стоять за «голосами» реальні люди?!).

Зрозуміло, що це питання не підтримується ні політиками, ні українським суспільством (ЗВІДКИ У ДЕПУТАТА ТАКА КАТЕГОРИЧНІСТЬ І БЕЗАПЕЛЯЦІЙНІСТЬ? НЕВЖЕ ЕЛЕМЕНТАРНИЙ БРАК ОСВІТИ ДОЗВОЛЯЄ ЙОМУ ПРИМІТИВНО МАНІПУЛЮВАТИ …- РЕД.), то ж відсутні будь-які шанси на його просування. У статті 51 Основного Закону держави чітко зафіксовано, що шлюб ґрунтується на вільній згоді ЖІНКИ і ЧОЛОВІКА.

До того ж у законі про ратифікацію Стамбульської конвенції, яка викликала застереження частини суспільства, ми чітко зафіксували, що Україна не розглядає жодне з положень Конвенції як таке, що зобов’язує її до зміни Конституції України та Сімейного кодексу України, інших законів України щодо інститутів шлюбу, ciм’ї та усиновлення.

Тому єдина причина появи подібних «петицій» – це інформаційна диверсія проти України, яка протистоїть підступному та жорстокому агресору, а її мета посіяти розбрат та ворожнечу у суспільстві. А ще – сфабрикувати картину морального апокаліпсису, мовляв дивіться куди котиться Україна? То ж ми йдемо, щоб захистити ваших дітей від геїв.

Ну дуже «на часі» ця петиція! Вважаю, що розглядати її має не Президент, а Служба безпеки України. Яка має проінформувати суспільство, хто насправді стоїть за цим інформаційним лайном. Друзі, а які у вас думки з цього приводу?

Нардепу Богданцю не може спасти на думку, що в Україні проживає не мало геїв та лесбійок. І можливо, саме через це петиція елементарно набрала необхідну кількість голосів. І серед воїнів Збройних Сил України є представники нетрадиційної сексуальної орієнтації. І що тут такого? Просто люди не афішують цього через упереджене ставлення в суспільстві.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією