Мені в житті теж розбивали серце: українська співачка зняла кліп на підтримку ЛГБТ

Співачка Natisa Gogol дала ексклюзивне інтерв’ю для Інформатор-Україна про найкращих порадників в коханні – ЛГБТ спільноту та про зйомки нового кліпу.

Українська співачка Natisa Gogol гучно заявила про себе у третьому сезоні шоу “Голос країни”. Тоді вона виступала в команді зіркового тренера Олександра Пономарьова. Далі співачка продовжила роботу і прийняла участь у сьомому сезоні шоу вже, як викладач вокалу. Зараз артистка будує сольну кар’єру, саме про неї йшла мова в ексклюзивному інтерв’ю для Інформатор-Україна.

– Головне запитання, чому ти співаєш про ЛГБТ?

– Я вважаю що в цьому світі кожен має право на любов та вираження своїх почуттів. На жаль це ще не всюди сприймається як норма. Наразі в моєму оточенні багато ЛГБТК+ друзів, які показують своїм життям, що справжнє кохання не повинно мати кордонів, форм та умов. Це мене і надихнуло!

– І багато друзів зі спільноти?

– Так, і я цьому дуже рада. Це дуже віддані та щирі люди. Дружба з ними справжній подарунок.

– Чи допомагали тобі колись друзі-геї розібратись в почуттях, можливо їх життєві погляди показали приклад або направили на вирішення особистих питань?

– Так, і не один раз. Я можу покластися на них в багатьох життєвих та особистих питаннях, будучи впевненою, що мене зрозуміють та підтримують. Я неодноразово відчувала цю підтримку.

Кохання не повинно мати кордонів!

– Новий кліп тобі знімав друг зі спільноти ЛГБТ Юрій Двіжон, як ви з ними познайомились? 

– Це було за декілька років до повномасштабного вторгнення в Україну. Нас познайомила спільна знайома, що тоді працювала зі мною. Я дуже вдячна їй за цю зустріч.

– Як стали працювати разом? 

– Я шукала режисера для свого відео, з яким би в мене співпадали творчі погляди. Юра мислить нестандартно, креативно, яскраво та масштабно. Мені подобаються його амбіційність та працездатність, співпрацювати з ним велике задоволення.

– Що найцікавіше було для тебе у роботі над новим кліпом? 

– Саме місце зйомок було дивовижне. Португалія мене вразила своїми краєвидами та атмосферою. Ми знімали в великому гарному будинку англійського стилю, а сам творчий тандем з моїм партнером на знімальному майданчику Shaquille Brush був сповнений яскравими емоціями, стильною хореографією та щирими переживаннями. Ми не грали, ми проживали всі почуття.

– Що було найскладніше?

– Знімальний процес в якомусь сенсі завжди непередбачуваний, в цьому для мене найбільша складність. Тому що завжди хочеться зняти ще, і ще, і ще… а часу на всі забаганки не вистачає. У всьому іншому немає складнощів, коли поруч класна команда. Зйомки для мене – це суцільне задоволення.

– Чи відбувались якісь казуси під час зйомок?

– Не багато, але дещо було. Рвалася одежа, стилістці доводилось зашивати все на мені, безпричинно вимикалося світло, зміна сценарію в деяких місцях… але все це є нормою для знімального процесу.

В Португалії ми зняли особливий кліп.

– Авторами пісні стали американські творці – як з ними почала співпрацювати?

– Автором слів та музики став мій друг, музичний продюсер та співак Грегорі Дарлінг, який в свій час виступав на одній сцені із Prince та Bryan Adams та створював музику для шоу Idol. Наше знайомство відбулося в Празі, я якраз шукала музичного продюсера та аранжувальника, щоб записати свій новий трек присвячений війні на Україні. З нього і почалася наша співпраця. Наразі “Love for real” є пʼятою композицією яку ми випустили спільно з Грегорі Дарлінг.

– Чим близька ця пісня особисто тобі?

– Любов не завжди буває щасливою, не завжди взаємною. Мені в житті теж розбивали серце і я знаю що таке відчай. Ця пісня є лозунгом для всіх і для мене особисто, що попри біль та негаразди справжнє кохання існує. І це моя мантра, якою я ділюся зі всесвітом… Я вірю в любов, і буду вірити завжди.

“Love for Real” – це пісня про щирі почуття, що лунає з вуст закоханої жінки.

Мелодизм ніжного вокалу поєднується разом із поп-саундом з елементами синт-вейву з ретро-звучанням та диско. Саме таке поєднання лірики та музики вирізняє трек та занурює у гіпнотичну атмосферу. Головний меседж пісні закладений у назві та приспіві – I believe in love. Я вірю в кохання, неважливо яке, та неважливо з ким. Все, що реальне у цьому житті, – це кохання, а все інше – ілюзія. Хочеться, щоб пісня знайшла відгук у серцях.

Відзначимо, що партнером Natisa Gogol у кліпі став актор та хореограф Шакіл Браш. За сюжетом кліпу героїня переживає через розлучення з коханим, ці почуття знайомі кожній людині, що мала стосунки. Саме друг-гей допомагає дівчині пережити депресію. Але попри всі негаразди та розчарування, героїня продовжує вірити в кохання, що є головним меседжем пісні. Як розповіла артистка, головний меседж кліпу: кохання не має кордонів, перешкод, статі та раси. Кохання – це те, що всередині та навколо нас. Кохання не обирають, а слідують за покликом серця.

Ідея кліпу підкреслює, що у кохання немає законів, воно – поза законами і людських догм.

“Цим кліпом я підтримую ЛГБТ+ спільноту, а також принцип, що у кохання немає обмежень. Ця пісня та кліп про рівність всіх людей, незалежно від того, кого вони люблять”

Юрій Двіжон, режисер кліпу відзначає, що дуже радий, що відео вийшло веселе, життєве та з гумором. Воно повністю розкриває його теперішній внутрішній стан як режисера та українця:

“Не дивлячись на події та моменти, які нам зараз трапляються в житті, ми стараємось позитивно дивитись у майбутнє та знаходити приводу для радості та сміху. Головне аби поряд були вірні кохані та друзі”.

Співачка Natisa Gogol навчалася вокалу в Київській академії естрадного та циркового мистецтв і вже з другого курсу стала солісткою академічного оркестру “РадіоБенд Олександра Фокіна”, одного з найвідоміших музичних колективів України. Вона не тільки відзначилася досягненнями у навчанні, але й встигла заявити про себе в телевізійному талант-шоу “Голос країни” (1+1). Спочатку як учасник в команді зіркового тренера Олександра Пономарьова у третьому сезоні, а потім як викладач вокалу в сьомому сезоні шоу.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією