Матері військового-гея Павла Лагойди невідомі погрожували спалити дім

Матері українського ЛГБТ+ військового Павла Лагойди, учасника бойових дій, погрожували спалити дім, якщо чоловік “не перестане займатися тим, чим займається”.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці української ЛГБТК організації “Військові ЛГБТ та наші союзники Ukrainian LGBT Soldiers and our Allies”, передає Zmina.

Спочатку погроза надійшла телефоном, потім до матері військового приїхала невідома машина і з неї почали фотографувати будинок.

“Напад та погрози в тилу на найближчих рідних військових, через їхню активістську правозахисну діяльність у цивільному житті, є вагомо обтяжливими обставинами і так важкого злочину. У цьому випадку – це ще й пряма робота на Росію або слід її агентури… Закликаємо відповідні українські служби безпеки вжити оперативних заходів щодо погроз рідним українського військового”, – йдеться у повідомленні.

В організації наголосили, що будь-які напади на активістів, котрі створюють позитивний імідж розвитку демократії в Україні за кордоном, їх дискримінація, погрози та приниження, є російськими диверсіями та підривною діяльністю проти держави України, її народу під час війни.

Нагадаємо, станом на середину листопада 2022 року, за неофіційною статистикою правозахисних організацій, до 10% дорослих представників та представниць ЛГБТ-спільноти були призвані або добровільно пішли на військову службу.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією