Новий угорський закон: доносити органам влади про ЛГБТ-пари з дітьми

Новий закон уже схвалено парламентом, очікується, що президент Угорщини Віктор Орбан днями його підпише. У законі жителів закликають повідомляти в місцеві органи влади про одностатеві пари, які виховують дітей.

У грудні 2020 року угорський парламент по суті заборонив всиновлювати дітей одностатевим парам. Усиновлювати можуть лише одружені пари. Раніше закон можна було обійти, якщо дитину всиновлював тільки один із ЛГБТ-партнерів.

Угорські закони, що ущемляють права ЛГБТ, давно викликають обурення в інших країнах ЄС, але навіть скорочення фінансування від ЄС не здатне збити Орбана “зі шляху”. 15 країн ЄС приєдналися до судового позову проти Угорщини, внаслідок якого країна може перестати бути членом Європейського Союзу.

Новий закон містить додаткові пункти, спрямовані на те, щоб органи місцевого самоврядування розслідували скарги з широкого кола питань, зокрема на “неналежну” поведінку на робочому місці та виховання дітей одностатевими партнерами.

У відповідь на нову хвилю критики в Європі депутат Угорських національних зборів Тамаш Мансер сказав: “Руки геть від дітей Угорщини”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією