Майстер-класи польсько-українського ЛГБТ хору

У Варшаві пройдуть літні студії українсько-польського ЛГБТ хору. Про це організаторки повідомляють у Facebook:

Привіт! Мене звати Даша Фельдман, і я запрошую вас долучитися до спільного польсько-українського хору ЛГБТ, зустрічі якого розпонуться в липні 2022 року у Будинку Культури Старого Міста Варшави.

У березні цього року я приїхала до Польщі з Харкова (Україна), втікаючи від російської агресії. Із Харковом пов’язані вісім складних, але дуже щасливих років мого життя (я переїхала туди з окупованого Донецька у 2014, тож наша пісня гарна й нова лол). Це місто, яке я люблю до нестями, місто, яке подарувало мені найкращих друзів, неймовірні історії кохання, декілька фантастичних робочіх проектів.

А ще це місто, в якому в 2016 році я втілила свою заповітну мрію – організувала власний хор Dorothy’s friends. Те, що починалось як цілком аматорський проект (ніхто, включно зі мною, з учасників та учасниць хору не були професійними музикантами), за кілька років виросло в надзвичайну музичну команду, яка гідно представляла харківську ЛГБТ спільноту на фестивальних майданчиках Харкова, Києва, Одеси і навіть на Європейському фестивалі ЛГБТ хорів Various Voices 2018 у м. Мюнхені.

Зараз для мене, як і для багатьох інших українців та українок, настали часи, коли дуже важко будувати якісь глобальні плани. Проте, як ніколи раніше, необхідно повертати собі маленькі щоденні радощі, звички, ритуали. І я точно знаю, що музика – це неймовірний інструмент втішення і зцілення. А ще це універсальна мова спілкування, доступна всім і кожному. Тож, я хочу скористатись цим інструментом для нових зустрічей, нових щасливих моментів і нових можливостей. Приєднуйтесь!

На літніх студіях українсько-польського ЛГБТ хору ми потренуємо вокальні навички, вивчимо пісні українською і польською мовою, поговоримо про квір-культуру наших країн, і навіть зробимо невеличкий перформанс в кінці.

Записуйся через гугл-форму за посиланням:
https://forms.gle/P8qawBSypTdh4f6v8

Дати зустрічей:
12 липня (вівторок), 18:00
19 липня (вівторок), 18:00
26 липня (вівторок), 18:00
2.08 (вівторок), год. 18:00

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією