ЛГБТ+ військові провели зустріч з головою партії Слуга Народу аби обговорити законопроєкти 9103 та 5488

Про це ГО сповіщує у соцмаражах.

Голова обʼєднання Віктор Пилиперко разом з проєктною командою ГО та двома військовими з Братства Ахілла, які були на ротації в столиці, відвідали зустріч на запрошення команди партії Слуга Народу та її голови – Олени Шуляк.

Визначили необхідні задачі для залучення підтримки законопроєктів про партнерства та посилення кримінальної відповідальності за гомофобні та трансфобні злочини.

Військові поділилися власними життєвими історіями та прикладами дискримінації під час служби. Один з військових пройшов пекло оборони Азовсталі.

Окрім тем, повʼязаних з ЛГБТ+ правами, ми обговорили і законопроєкти про відпустку для військовополонених, забезпечення військовослужбовців всіх необхідним та дипломатичні інструменти для отримання важкого озброєння, снарядів для наших захисників на міжнародній арені.

Зокрема, Олена Шуляк зазначила підтримку принципам рівності в демократичній України:

Зрілість суспільства визначається його здатністю ставитися з повагою та оберігати права кожної людини. Рівність можливостей незалежно від гендеру, кольору шкіри, віросповідання чи сексуальної орієнтації — це те, що гарантує наша Конституція.

Українське суспільство проходить свій складний шлях від несприйняття ЛГБТ спільноти до толерантного ставлення, невтручання в справи інших та поваги до вибору кожного і кожної. Повномасштабна війна стала тригером для таких змін, адже показала, що любов до України, патріотизм та самопожертва не мають гендеру чи орієнтації.

Окремо відзначу, що необхідність знищення будь-якої дискримінації — обов’язкова умова вступу України до ЄС. Тому час нарешті чесно та відверто подивитися на речі та зрозуміти, що кожна людина неповторна, і архаїчні уявлення про людей різної сексуальної орієнтації не можуть бути частиною нашої сучасності.

Ми вітаємо таку прогресивну та потужну позицію голови партії президента. Держава має захистити права власних ЛГБТ+ військових і таким чином наблизити день вступу країни в Європейський та Північноатлантичний союзи.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар