Київський прихисток від Національного ЧСЧ-консорціуму для ЛГБТ+ та їх сімей отримав гуманітарну допомогу від союзного блогера Марлен Шкандаль

Про це Консорцікм розповідає на своїй сторінці у Facebook.

У будь-якій боротьбі важливу роль відіграють союзники, і починаючи цю активність ми й уявити не могли, скільки допомоги ми отримаємо, будуючи наші безпечні прихистки для ЛГБТ+ спільноти.

Відомий блогер та просто неймовірна діва Марлен Шкандаль приїхав у наш Київський прихисток, і зробив це не з пустими руками!

Наші гості отримали купу необхідних речей першої необхідності, а особливо – одягу.

Як ми писали у минулих публікаціях, одяг та взуття – чи не найбільша наша потреба, так як гостям часто доводиться приїжджати до нас з мінімумом речей, полишаючи небезпечні території.

Команда Національного ЧСЧ-консорціуму висловлює щиру вдячність за це!

Нагадуємо, що якщо ви маєте потребу у прихистку, або у продуктових чи гігієнічних наборах – звертайтеся до нас за цим посиланням: https://forms.gle/xcJ1hjbWof7AjkSTA

Робота прихистків в містах Києві, Дніпрі та Чернівцях проводиться силами Alliance.Global за підтримки «100% життя» – Мережа ЛЖВ, OutRight Action International, Coalition PLUS, Aidsfonds, UNAIDS, KyivPride, Jacob Dinneen, інших донорів та за рахунок приватних пожертв. Велике спасибі Hornet, Lambda Warszawa, Queer.pl та іншим колегам за технічну підтримку, що надається ними!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією