КиївПрайд приєднався до Експертної ради з питань дотримання рівних прав та запобігання дискримінації при Представнику Уповноваженого Верховної Ради з прав людини

Про це КиївПрайд сповіщує у соцмережах.

Скликана за ініціативою Омбудсмена Дмитра Лубинця Експертна рада буде працювати над законодавчими ініціативами та дослідженнями щодо рівноправ’я та недискримінації в Україні, а також підвищенням кваліфікації і освітою працівників та працівниць ВР та органів місцевого самоврядування.

Останнім часом ми бачимо багато дискримінаційних ініціатив від місцевих рад. Депутати пишуть листи, повні обурення Законопроектом про цивільні партнерства, Стамбульською конвенцією та іншими демократичними процесами в Україні. Ці звернення також демонструють те, що їхні автори знаходяться під впливом релігійної пропаганди і не дуже розуміють суть нових законопроектів. Експертна рада, до якої входять 16 активістів_ок з різних організацій, працюватиме і з цими прикрими тенденціями.

Крім ЛГБТІК+ організацій, в Раду ввійшли благодійні фонди, організації людей з інвалідністю, правозахисні, феміністичні організації тощо. Будемо тримати вас в курсі всіх позитивних змін, до яких докладемо зусилля!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією