Кадиров пояснив цілі повномасштабного збройного вторгнення на Україну: Не нав’язуйте нам безликі ЛГБТ-маси…

Глава Чечні Кадиров вкотре пояснив цілі війни з Україною опором “нав’язуванню” “безликих ЛГБТ-мас”.

У своєму “Телеграмі” Кадиров відповів тим росіянам, які досі запитують про те, що відбувається після 24 лютого – “Для чого це все треба було?”

“…Така категорія має знати – події на Донбасі виникли не на порожньому місці. Ми боремося не лише за звільнення мирних людей від багаторічного нацистського свавілля. Ми боремося за майбутнє нашої країни – росії, за свої традиції, ідентичність, за духовно-моральні цінності, за релігію, за торжество справедливості, – заявив Кадиров.- Зрештою, якщо ми вперто повторювали, що можете, скільки влізе, плекати і бажати свої безликі ЛГБТ-маси, але нам не нав’язуйте, це лише означало, що у себе ми цього не дозволимо. Ми не розуміємо і не приймаємо цього. Але навіть і тут проти росії вводилися санкції. Просто за неприйняття ЛГБТ-цінностей…”

Водночас Кадиров опублікував відео, на якому командир спецназу “Ахмат” Апти Алаудінов наставляє бійців: “Ми з вами все робимо для того, щоб на наших з вами вулицях не було гей-парадів, щоб наші діти не були частиною ЛГБТ… ми з вами захисники інтересів Всевишнього”.

ЛГБТ-тема не вперше виникає в устах представників чеченської влади, коли йдеться про війну в Україні. Раніше міністр Чеченської Республіки з національної політики, зовнішніх зв’язків, друку та інформації Ахмед Дудаєв назвав одностатеві шлюби “відмінним стимулом” для “виконання бойового завдання” чеченцями на території України. А голова парламенту Чеченської Республіки Магомед Даудов, розмірковуючи про Україну, згадав про ЛГБТ-прайди в Європі.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією