Кадиров назвав Україну “полігоном випробувань протиприродних… ЛГБТ”

Глава Чечні Кадиров вкотре пов’язав війну на території України з ЛГБТ-спільнотою.


Як не дивно, Україна стала своєрідним полігоном випробувань всіляких протиприродних явищ. Націоналізм, ЛГБТ-спільноти, радикальні організації, сектанти, якісь мерзенні субкультури – чайлдфрі та багато іншого успішно впроваджувалися в маси протягом багатьох років. Рано чи пізно всі ці випробування мали перейти в активну фазу – відкриту конфронтацію з нормальними людьми“, – пише 46-річний Кадиров у своєму телеграм-каналі.

І ось тепер стоїть очевидний вибір – хто за ким піде? За тими, хто пропагують одностатеві шлюби або ж за тими, хто не має наміру відступати від своєї релігії та багатовікової історії? Так що ви обираєте ви?” – Запитує Кадиров.

На заклик Кадирова відгукнулися гомоненависники всіх мастей, які, посилаючись на релігійні догми, закликають до фізичної розправи над ЛГБТ-людьми.

У Чечні не вперше пов’язують війну в Україні з боротьбою з “нетрадиційними цінностями”. Раніше Кадиров вже публікував відео, на якому командир спецназу “Ахмат” Апти Алаудінов наставляє бійців: “Ми з вами все робимо для того, щоб на наших з вами вулицях не було гей-парадів, щоб наші діти не були частиною ЛГБТ… ми з вами захисники інтересів Всевишнього“. Також міністр Чеченської Республіки з національної політики, зовнішніх зв’язків, друку та інформації Ахмед Дудаєв називав одностатеві шлюби “відмінним стимулом” для “виконання бойового завдання” чеченцями на території України. А голова парламенту Чеченської Республіки Магомед Даудов, розмірковуючи про Україну, говорив про гей-паради в Європі.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією