Історія Тетяни, яка знайшла нову роботу за допомогою програми ГО “АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ” та UNAIDS

Київ, 29 березня 2024 року – 32-річна Тетяна з Одеси, ЛГБТІК+ активістка, змушена була залишити рідне місто через повномасштабну війну в Україні.

Вона знайшла притулок у Хорватії, де завдяки програмі курсів підвищення кваліфікації та/або перекваліфікації для ЛГБТІК+ людей, організованій ГО “АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ” за підтримки UNAIDS, здобула нову професію кухарки.

До війни я працювала менеджеркою з продажу, але війна змінила все” , – розповідає Тетяна. “Ми з дівчиною та її 7-річною донькою виїхали з Одеси, коли стало зрозуміло, що наше життя під загрозою.”

Спочатку родина оселилася в Сербії, але потім переїхала до Хорватії. “Хорватія – сонячна країна з чудовим кліматом, – ділиться Тетяна. – Тут ми відчуваємо себе безпечно.”

Тетяна завжди мріяла про кар’єру в ресторанній справі. “Я побачила оголошення про курси ГО “АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ” та UNAIDS у групі ЛГБТІ-Консорціуму @lgbti.consortium в соцмережах і одразу ж вирішила зареєструватися”, – говорить вона.

Навчання на курсах тривало кілька місяців. “Це було дуже цікаво та динамічно, – згадує Тетяна. – Викладачка Леся – справжня професіоналка, вона багато чого нам показала та розповіла.”

Завдяки курсам Тетяна здобула не лише нові знання та навички, але й сертифікат, який допоміг їй знайти роботу. “Я працюю кухарем у ресторані, – каже вона. – Це нелегка праця, але мені подобається.”

Тетяна мріє про те, щоб одного дня відкрити власний ресторан в одесі. “Я вірю, що війна закінчиться, і ми зможемо повернутися додому”, – ділиться вона своїми сподіваннями.

Історія Тетяни – ще один приклад того, як співпраця та підтримка всередині спільноти можуть змінити життя. Завдяки партнерам, у випадку дівчат — UNAIDS, ми маємо можливість допомагати ЛГБТІК+ українцям в період тривалої війни“, – зазначає Владислав, комунікаційник Консорціуму. “Ми прагнемо дати людям можливість отримати нову кваліфікацію, знайти роботу та стати на ноги. У післявоєнній розбудові країни нам знадобляться їх кваліфікація, та досвід, отриманий закордоном.”

Програма курсів підвищення кваліфікації та/або перекваліфікації для ЛГБТІК+ людей в Україні реалізується ГО “АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ” за підтримки UNAIDS.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією