Губернатор-демократ Вісконсину наклав вето на республіканський законопроект про заборону спорту для трансгендерів

Демократ став на заваді закону, який республіканці хотіли ухвалити проти транс-спільноти.

Губернатор штату Вісконсин, США, від Демократичної партії Тоні Еверс у вівторок наклав вето на законопроект, який забороняв трансгендерним спортсменам брати участь у шкільних спортивних командах, які відповідають їхній гендерній ідентичності.

У своєму твіті Еверс написав: “ЛГБТ-діти заслуговують на нашу любов, повагу і підтримку так само, як і будь-які інші діти“.

Це законодавче рішення є значною протидією тому, що губернатор назвав “радикальною політикою, спрямованою проти ЛГБТК”, повідомляє CBS News.

Законопроект, на який було накладено вето, просунутий законодавчим органом штату, контрольованим республіканцями, був предметом суперечок, підкреслюючи триваючі національні дебати про права трансгендерів у спорті. Незважаючи на опозицію, Еверс заявив, що накладе вето на будь-який законопроект, який, на його думку, зробить Вісконсін менш безпечним, інклюзивним і гостинним місцем для ЛГБТК+ людей, включаючи дітей, повідомляє Wisconsin Public Radio.

В оточенні законодавців-демократів, трансгендерних активістів та мера Медісона Еверс наклав вето під час публічної церемонії, що свідчить про відданість його адміністрації правам ЛГБТК+ та інклюзії. Цей акт вето є частиною більш широких зусиль Еверса, спрямованих на боротьбу із законодавством, яке він вважає шкідливим для психічного здоров’я та безпеки ЛГБТК Вісконсіна, особливо дітей.

Різко контрастуючи з позицією Еверса, депутатка штату Барб Діттріх, республіканка і авторка законопроекту, на який було накладено вето, назвала дії Еверса “огидними”, звинувативши губернатора в тому, що він займає “жінконенависницьку і ненависницьку позицію по відношенню до справжніх жінок“, – йдеться в її заяві, опублікованій на сайті WisPolitics. Коментарі Діттріх відображають глибокі розбіжності у поглядах на законодавство, яке, на думку його прихильників, необхідне для забезпечення справедливості в жіночому спорті.

Вето на законопроект було накладено на тлі ширшого національного руху, коли щонайменше 20 штатів прийняли подібні заборони для трансгендерних спортсменів, які змагаються у спортивних командах K-12 та коледжів. Однак пропозиція адміністрації Байдена має на меті встановити, що такі повні заборони порушують Розділ IX, знаковий закон про гендерну рівність, прийнятий у 1972 році.

Сусідній з Вісконсином штат Міннесота нещодавно прийняв кілька законопроектів, спрямованих на забезпечення безпечного притулку для ЛГБТК+ молоді, включаючи законодавство, що забороняє конверсійну терапію і захищає транс-пацієнтів і постачальників гендерно-підтверджуючої допомоги від судових позовів у штатах, де така допомога заборонена або обмежена.

Джерело

 

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар