Історія небірної людини Димко

Громадська організація “Ти не один” продовжує розповідати реальні історії ЛГБТ-людей з України.

Сьогодні у нас нова історія та новий герой – небірна людина Димко. Ми познайомилися на зустрічі працівників ЛГБТІК+ громадських організацій України. Побачивши та поспілкувавшись з Димком я відразу зрозумів – я хочу розповісти їх історію усім. Димко – небінарна людина, віруючий християнин та працівник ГО “Trans*Generation”. Тож почнемо!

– Мене звати Димко, мої займеники – вони/їх. Мені 25 років. Я пансексуал (мені подобаються люди незалежно від їх гендеру і статі), я поліаморна людина (можу кохати одночасно декілька людей) і я небірна людина (мій гендер не вписується у формат чоловічого чи жіночого).

Коли ти усвідомили себе?

– В 23 роки я почали задумуватись, побачивши інших небінарних людей, зрозуміли, що так можна. Думали, що потрібна «довідка» про те, що я – небінарна людина. Але коли у мене з’явився партнер, теж небінарна людина, він мені сказав що мені не потрібні ніякі довідки. Це про відчуття тебе самим собою. Ось так я себе усвідомили.

Тобі подобаються хлопці?

– І хлопці, і дівчата, і небінарні і трансгендерні люди. Мені подобаються люди.

В скільки років ти задумались, що тобі може подобатись хлопець? Це ж сталося не у 23.

– Звісно. Перші «дзвіночки» були у дитинстві коли побачили рекламу десерту Bonjour. Там оголені чоловіки у фартухах робили десерти. Це мене дуже хвилювало. А ще мені дуже подобався Леґолас з екранізації «Володаря перснів» Толкієна. Потім я десь знайшли порно, і зрозуміли, що гей-порно мені теж подобається. Десь у 16 мене був перший секс з хлопцем. І це взагалі був мій перший секс. Потім, під час навчання в універі, я вбили собі у голову, що все це не правильно, потрібно всього цього зрікатися, у тому числі заради Ісуса. Я нікому не раджу так робити. Зрештою я знайшли приймаючу дівчину. Вона була бісексуалкою і теж дуже переймалася з цього приводу. Я підтримали її, пояснили що це нормально. Тоді я задумались, що я теж такі. Я почали фарбувати волосся, нігті. Вона мене підтримувала.

Продовження – у галереї.

Джерело

 

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією