Ілона Гвоздьова проти ЛГБТ: згадала скандал з Меловіном і вибачилася перед ЛГБТ

Хореографка визнала старі помилки і зробила висновки.

Українська танцівниця, хореографка, переможниця шоу Танці з зірками Ілона Гвоздьова раніше потрапляла в скандали через свої гомофобні висловлювання – називала представників ЛГБТ-спільноти психічно ненормальними людьми.

В інтерв’ю Славі Дьоміну артистка зізналася, що війна багато в чому змінила її погляди на життя, в тому числі на питання гомосексуальності. Гвоздьова усвідомила, що сексуальна орієнтація людини не робить її автоматично гірше – для особистості це абсолютно не суттєво.

“Тепер, коли я бачу, що багато чоловіків саме нетрадиційної орієнтації стали на захист нашої країни – це велика повага. І взагалі, не має значення якої орієнтації людина, головне, що в неї у душі та з якими мотивами вона це робить. Мені здається, кожного зараз треба підтримувати, а не щось вказувати”, – каже хореографка.

Втім, вона підкреслила – незважаючи на ці висновки, не стала ставитися до співака Меловіна, як до представника ЛГБТ-спільноти, краще. Кається вона лише в словах про “психічну ненормальність”.

“Я не можу сказати, що війна змінила саме наші Меловіном стосунки. Але, чесно кажучи, я забираю свої слова назад щодо “психічно хворих людей”, щодо їхньої орієнтації. Напевно, я дійсно не маю права так висловлюватись, і це просто була моя особиста думка”, – розповіла Гвоздьова.

Джерело

Сподобалось? Знайди секунду, щоб підтримати нас на Patreon!
Поділись публікацією