Діти не повинні це бачити: мер Кишинева виступив проти ЛГБТ-маршу у місті

Мер молдавської столиці Іон Чебан відмовився підписувати дозвіл на проведення в Кишиневі ЛГБТ маршу, а ЛГБТ спільнота наполягає на тому, що захід відбудеться.

13 червня 2022 року мер Кишинева Іон Чебан розповів, що не підписав дозвіл на «марш гордості», намічений ЛГБТ-спільнотою на 19 червня, бо це веде до поділу суспільства та хаосу. Про це він розповів у ефірі телеканалу 8TV, повідомили на сайті tv8.md.

«Гей-парад має проводитися вдома у тих, хто цього хоче. Я не підписував і не підпишу дозволу. Ми не проти когось, але нехай гомосексуальні паради влаштовують у себе вдома. <…> Це моя позиція, позиція моїх колег, це позиція багатьох громадян, які цього не хочуть», – сказав Чебан і додав, що не розуміє сенсу ЛГБТ-заходу, адже права ЛГБТ, пов’язані з освітою чи роботою, у Молдові не порушуються. .

Мер наголосив, що публічні заходи ЛГБТ-спільноти завжди викликають «поділ суспільства та хаос на вулицях». «Діти не мають цього бачити. Давайте зосередимося на інших акціях та подіях», – підсумував мер Кишинева.

На зв’язок з командою TV8.md вийшла Анжеліка Фролова, представник НКО “ГЕНДЕРДОК-М”, що захищає ЛГБТ у Молдові, і сказала нам, що мер не має права не підписувати декларацію про марш“, – повідомили на 8TV. За їх словами, Фролова заявила, що “марш відбудеться

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією