Крістен Стюарт запустить паранормальне шоу: “Головна вимога – бути членом спільноти ЛГБТК+”

Американська акторка Крістен Стюарт в інстаграмі свого друга Сі Джей Ромеро оголосила про новий проєкт. Зірка хоче запустити паранормальне шоу для геїв.

Головна вимога такого шоу – бути медіумом, екстрасенсом, мисливцем за привидами чи будь-яким іншим фахівцем з містики, а також – членом спільноти ЛГБТК+.

За правилами шоу, спершу проведуть кастинг. Кандидати мають заповнити анкети, де мають розповісти про досвід роботи з паранормальними явищами.

Нам потрібно знайти найнеймовірніших мисливців за привидами з ЛГБТК+, фахівців із паранормальних явищ, медіумів, екстрасенсів, слідчих, які очолять цю зграю в цій супергейській пригоді з полювання на привидів,
– розповіла Крістен.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Cj Romero (@cjromero)

Крістен Стюарт є членкинею ЛГБТ спільноти

Раніше у своїх інтерв’ю Крістен Стюарт розповідала, що є членкинею ЛГБТ. У 2019 році вона зізналася, що від неї вимагали приховувати бісексуальність заради ролі у фільмі Marvel.

У листопаді 2021 року їй освідчилась її кохана Ділан Меєр – сценаристка, з якою акторка зустрічається вже більше 2-х років.

Немає нічого кращого, ніж бути впевненим у чомусь, тому що ми нічого не знаємо насправді. І те єдине, в чому ви можете бути впевнені, це те, що ви когось любите,
– коментувала свої почуття Крістен раніше.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією