Групи психологічної підтримки для ЛГБТ+ людей та інших ключових спільнот

Мережі параюристів запускають групи психологічної підтримки для ЛГБТ+ людей та інших ключових спільнот* разом з психологинею Мариною Діденко (@maryna.didenko ).

*Під ключовими спільнотами, окрім ЛГБТ+ спільноти, маються на увазі люди, які живуть з ВІЛ (жінки, які живуть з ВІЛ), секс-працівни_ці, люди, які вживають наркотики, люди хворі або ті, які перехворіли на туберкульоз, колишні ув’язнені.

Якщо ти потребуєш психологічної підтримки та допомоги під час війни, тобі не вистачає комунікацій та безпечного простору для самовираження, то наші сесії у групі тобі обов’язково допоможуть. Для запису тобі потрібно лише заповнити форму за посиланням у шапці профілю.

Група буде включати від 3 до 5 осіб за ключовими спільнотами. Учасники та учасниці групи можуть брати участь анонімно або відкрито. Кожна група – безпечний простір, вибудований за принципом ненасильницької комунікації.

Групи підтримки будуть відбуватись у четвер (18:00 або 19:00) та у суботу(10:00 або 11:00). Всі додаткові питання ти можеш писати в direct.

Нагадуємо, що ти також маєш можливість індивідуально та безоплатно відвідати консультацію з психологинею Мариною Діденко.

Запис на групи психологічної підтримки від Параюридичного хабу.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією