Гомофобні депутати Олександр Качура та Георгій Мазурашу голосували за законопроєкт, що забороняє поширення висловлювань, що підбурюють до дискримінації чи утисків на основі сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності

Про це сповіщує Святослав Шеремет на своїй сторінці у Facebook.

Катарсис (очищення) гомофобів у парламенті відбулося. Є такі двоє — Олександр Качура та Георгій Мазурашу. Перший подав гомофобний законопроєкт 6473 про заборону держфінансуання фільмів з геями, другий наплодив 5 гомофобних законопроєктів про заборону все і вся про ЛГБТ, з яких 2 ще лишаються на розгляді Ради (6325 і 6327).

Так от: під тиском обставин, зважаючи на велику геополітику та впроваджуючи генеральну лінію партії, обидва поступилися своїми гомофобними переконаннями і рішучо проголосували за пряму законодавчу заборону того, що вони самі перед тим робили, фактично закликаючи до дискримінації за ознаками СОҐІ — сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності. Ідеться про прийняття законопроєкту 2693-д, який забороняє поширення висловлювань, що підбурюють до дискримінації чи утисків на основі сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності.

Підсумки поіменного голосування за законопроєкт з голосами «за» від Олександр Качура та Георгій Мазурашу. округ 203 — http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=21953. Таким чином, станом на 13.12.22 в Раді не залишилося жодного послідовного гомофоба, бо останнє праведне діяння завжди перекреслює попереднє неправедне.

Рада вперше в історії продемонструвала тотальну одностайність в питаннях захисту ЛГБТ від дискримінації та утисків.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією