Фотовиставка “ЛГБТІК+ на захисті України”

З 18 по листопада пройде фотовиставка “ЛГБТІК+ на захисті України”. Про це сповіщує ГО Точка опори ЮА:

Друзі та подруги, якщо ви перебуваєте у Києві, то ось захід, на який вам варто потрапити – фотовиставка “ЛГБТІК+ на захисті України”.

На виставці ви побачите портрети українських ЛГБТІК+ героїв та героїнь війни, а також активістів_ок. Ці фотографії створив українсько-кримський фотограф Алім Якубов. Виставку супроводжують особисті історії героїв України, зібрані та описаніі українською науковицею та активісткою Дафною Рачок. Виставка оформлена як розмова з надзвичайними ЛГБТІК+ людьми, які після жорстокого вторгнення Росії в Україну 24 лютого стали захисникам своєї країни і просто за одну ніч почали нове життя як солдати чи волонтери, приєднавшись до армії чи розпочавши гуманітарний проект, щоб допомогти іншим людям. Усі вони ризикують життям виборюючи демократію та незалежність України, вирішили протистояти російській окупації.

Ідея фотопроєкту – показати єдність та відвагу українського народу, невід’ємною частиною якого є ЛГБТІК+ спільнота. ЛГБТІК+ українці завжди сприяли прогресивному розвитку країни і сьогоднішня боротьба за виживання нації має для них велике значення.

Відкриття виставки – 18 листопада о 14:00

Місце проведення: м. Київ, бул. Т. Шевченка, 12, приміщення Національного музею Тараса Шевченка, виставковий зал Атріум (центральний хол).

Проєкт реалізований за підтримки громадської організації “Батьківська ініціатива “ТЕРГО” у співпраці з QUA – LGBTQ Ukrainians in America та ГО “Точка опори ЮА”. Ви можете спостерігат виставку з 18 по 20 листопада включно. Безкоштовне відвідування виставки в день відкриття, наступні дні вартість вхідного квитка 90 грн (надає доступ до відвідування всіх залів Національного музею Тараса Шевченка).

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією