Фейк: У Києві презентували новий дизайн проїзного, присвяченого «місяцю гордості» ЛГБТ

У коментарі для StopFake «Київ цифровий» спростував цю інформацію.

Україна, як і інші цивілізовані країни, приєдналася до святкування місяця гордості (руху за права ЛГБТ), що відзначається у червні. У Києві пройде КиївПрайд, який включає Марш рівності та благодійний ЛГБТК+ фестиваль. Але без нового дизайну проїзного на громадський транспорт.

Російські ЗМІ та користувачі в соцмережах заявляють, що у Києві презентували новий дизайн проїзного для громадського транспорту, на якому зображено прапори ЛГБТ-спільноти, а також чоловіки, що цілуються.

Кремлівський агітпроп іронізує, що «українські солдати гинуть заради нового варіанту дизайну київського проїзного», і звертається до українців: «невже задля цього вам потрібна була незалежність від Росії?».

Російська пропаганда активно використовує тему ЛГБТ+ (абревіатура для позначення лесбійок, геїв, бісексуалів та трансгендерних людей) з метою демонізації ЛГБТ+ спільноти в Україні, мобілізації за допомогою гомофобії консервативних верств населення росії та виправдання своєї агресивної політики. Так, Кремль розповідає, що Україні нав’язують «відмінні від традиційних цінностей» ЛГБТ-ідеї, і все це відбувається під тиском Заходу й руйнує інститут сім’ї.

Цього разу кремлівський агітпроп також створив фейк і поширює його, супроводжуючи гомофобними заявам, щоби підтвердити свої дезінформаційні наративи.

Насправді у Києві не презентували такий дизайн проїзного для громадського транспорту, про що StopFake повідомили у «Київ цифровий», спростувавши інформацію, що розповсюджується.

Варто зазначити, що Україна, як і інші цивілізовані країни, приєдналася до святкування місяця прайду, який відзначається у червні і присвячений святкуванню гордості ЛГБТ-спільноти, а також руху за її права. Цьогоріч вперше після початку повномасштабної війни в Україні відбудеться КиївПрайд, який складатиметься з Маршу рівності та благодійного ЛГБТК+ фестивалю. Він буде зосереджений не лише на підтримці прав та видимості представників ЛГБТК+ в Україні, а й також збиратиме допомогу для захисників України на фронті.

Джерело

 

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар