Дослідження досвіду транс*людей пов’язаного зі зверненням до та проходженням ТЦК СП з початку повномасштабної війни в України

Trans*Generation проводить глибинне дослідження серед транс*спільноти з метою документування досвіду транс*людей, пов’язаного зі зверненням до та проходженням територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК СП) з початку повномасштабної війни в України. Про це Громадська організація сповіщує у соцмережах.

Це допоможе нам зрозуміти загальнонаціональну ситуацію та нюанси на місцях, щоб мати змогу розробити ефективні моделі реагування на виклики, пов’язані з військовим обліком трансгендерних людей в Україні.

👀 Ми шукаємо транс*людей з досвідом повної (завершеної, з певним результатом) або неповної (припиненої на будь-якому етапі) взаємодії з ТЦК СП та їх співробітни_цями.
Нам цікавий ваш досвід незалежно від вашої ідентичності і того, на якому етапі трансгендерного переходу ви знаходитесь і чи розпочинали перехід взагалі.

Основний критерій — ваша гендерна ідентичність не відповідає статі, приписаній при народженні.

👩🏻‍💻 Дослідження має формат онлайн-бесіди з представни_цею організації, тривалістю в середньому до 60 хвилин. Бесіда є конфіденційною та анонімною, під час підготовки результатів до публікації всі імена будуть змінені. Контактні дані збираються лише з метою внутрішнього користування (можливості контакту з респондент_кою) і в жодному разі не передаються третім особам.

💬 Бесіда відбуватиметься в зручному вам інструменті для відеодзвінків (Zoom, Google Meet, Skype, Discord, Jitsi Meet), при цьому ви можете увімкнути камеру або спілкуватися лише голосом, за власним бажанням.

👉 Якщо ви хочете взяти участь у дослідженні, заповніть, будь ласка, анкету за посиланням: https://forms.gle/7woFzbHdVGcdzcNf8

Долучайтеся!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією