Анонсуємо події прайд-тижня у Харкові

ХарківПрайд – не лише марш, це цілий тиждень прайд-подій присвячений актуальним темам ЛГБТ+ спільноти Харківщини, та всієї України. Цього року заходи відбуватимуться з 17 до 25 вересня за попередньою реєстрацією, тож зберігайте програму, щоб не проґавити і бути в курсі усіх подій.

Сб, 17/09 — ХарківПрайд вітає ЄвроПрайд. Перформанс.

17 вересня буде марш Європрайду у Белграді і, як кілька років тому харківський мер, цього року президент Сербії спробував його заборонити. Тож в цей день вітаємо Європрайд та висловлюємо свою підтримку перформансом у Харкові.

Середа, 21/09 — День пам’яті ЛГБТ+ людей, вбитих Російською Федерацією.

У середу пройде день пам’яті ЛГБТ+ людей, які загинули внаслідок російської агресії. Вшануємо тих, хто гідно боролися за Україну та нашу можливість жити в ній вільно і мати рівні права.

 П’ятниця, 23/09 — Право на Шлюбну рівність. Перформанс.

В п’ятницю відбудеться перформанс «право на шлюбну рівність», яким будемо говорити про права та можливості. Включно із доступом до державних інституцій. Ця подія пройде аби нагадати, що ЛГБТ+ люди в Україні не можуть укладати шлюби. А разом з тим, їм недоступна низка інших важливих прав.

Неділя, 25/09 — ХарківПрайд Марш.

Одна з центральних подій будь-якого прайду – марш. Він відбувається наприкінці тижня і надає змогу ЛГБТ+спільноті бути видимою у просторі міста. В різні роки наша головна подія виглядала по-різному. Наприклад, під час карантину ми організували безпечний АвтоПрайд. Команда ХарківПрайду наполегливо працювала, щоб знайти найбезпечніший з усіх можливих форматів і маршрутів маршу. Лише з метою безпеки ми поки не розголошуємо деталі і робимо цю подію лише за реєстрацією.

Підписуйтеся та стежте за нашими оновленнями, а також поширюйте наші дописи, аби тримати усіх в курсі подій.

Все буде прайд! Все буде Україна!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією