Аліна Гросу зганьбилась перед підписниками розповідаючи про ЛГБТ-друзів: “Не кримінал, але…”

Блогер Беспалов розповів, у які поняття не розрізняє співачка

Відома українська “Бджілка” Аліна Гросу осоромилась перед своїми підписниками, відповідаючи на їх запитання. Артистка не розрізняє поняття сексуальна орієнтація та трансгендерність.

Про це розповідає блогер Богдан Беспалов.

У соціальній мережі Instagram співачку запитали про те, як вона ставиться до трансгендерів.

“Якщо ви маєте на увазі, як кажуть не традиційної орієнтації – позитивно. В мене є друзі, знайомі, члени моєї команди. Це дуже творчі, креативні люди і здається в шоубізнесі багато їх. А ще з ними кайфово дружити. І хлопця не уведуть, і над бідами в коханні поплачите разом.” – відповідає артистка.

Те, що Аліна підтримує ЛГБТ-спільноти і транслює це в маси, це добре, однак дівчина просто не розрізняє поняття “сексуальна орієнтація” та “трансгендерність”.

“Якщо ти не розумієш різницю між трансгендерами та орієнтацією, зайди в гугл, це 2 секунди часу. Трансгендерність це не про “нетрадиційні” стосунки. Ну Аліно, ну котику мій, усі ми люди, але ну чому не звернути увагу на таке. Звичайно це зайди в гугл, це 2 секунди часу. але якщо ти зірка, маєш велику аудиторію – ти маєш хоча б трішки розбиратись, бути компетентною.” – говорить Беспалов.

Нагадаємо, що трансгендери — люди, чия ідентичність не збігається з їхньою біологічною статтю. А гомосексуальність – це сексуальний потяг до людей своєї статі.


Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією