17 травня, коли світ відзначає Міжнародний день боротьби з гомофобією, трансфобією та біфобією, українська ЛГБТІК+ спільнота бере участь у численних битвах

ЛГБТІК+ військові служать на передовій, а учасниці/ки спільноти активно закривають збори, займаються волонтерством та координують гуманітарні та відновлювальні зусилля на місцях, сповіщує у соцмережах ГО “Інсайт”.


ЛГБТ-люди, як й решта громадян_ок України потерпають від військової агресії країни окупанта, але й додатково зазнають утисків прав всередині своєї країни.

В Україні досі немає відповідного покарання за злочини на ґрунті ненависті щодо СОГІ, шлюбної рівності для одностатевих пар, депатологізації трансгендерності, та багатьох інших не менш важливих правових аспектів.

Коли всі спільноти та люди в Україні матимуть рівні можливості та доступ до рівних прав, а також можливість повноцінно брати участь у суспільному та політичному житті, сама Україна стане сильнішою та здатною рухатися до Перемоги і повніше реалізувати свій потенціал, виконуючи свої зобов’язання щодо дотримання цінностей прав людини.

Законодавче визнання одностатевих партнерств відкриє доступ до важливих прав для ЛГБТІК+ українок/ців, у тому числі військовослужбовиць/ців та волонтерок/ів, надасть їм можливість приймати рішення від імені свого партнера у разі поранення або смерті, успадковувати або володіти спільним майном, а також забезпечить інші базові соціальні гарантії.

Таким чином, ми, як представники української ЛГБТІК+ спільноти, закликаємо до законодавчих змін, зокрема, вимагаємо Верховна Рада України негайного прийняття законопроекту №9103 “Про реєстровані партнерства” та законопроекту №5488 про встановлення відповідальності за злочини вчинені на ґрунті ненависті за ознаками СОГІ.

Робіть репости! Тегайте Верховну раду та депутатів!

Наш голос має бути почутим!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар