17-річна дочка Полякової анонсувала свою першу пісню українською: про лесбійське кохання

Старша донька відомої української співачки Олі Полякової поділилася, що вона вирішила перейти на рідну мову і навіть готує свою першу пісню українською. 17-річна Маша здивувала тематикою свого нового треку – він буде про кохання двох дівчат.

Про це донька епатажної артистки розповіла в інтерв’ю “Зірковому шляху” для їхнього YouTube-каналу. Наразі дівчина перебуває за кордоном, куди була змушена виїхати через повномасштабну війну на Батьківщині.

Ситуація в Україні так сильно вплинула на емоційний стан юної вокалістки, що довгий час вона не могла прийти до тями і навіть боролася з апатією та депресивними думками. Небажання займатися музикою незабаром минуло, а за ним з’явилося прагнення досконало опанувати українську мову.

“Мене змінила війна дуже сильно, адже я активно почала вивчати українську мову. Почала українською розмовляти з батьками, друзями”, – поділилася Марія.

Наразі у дівчини у планах вихід першої україномовної пісні, яку вона вирішила присвятити темі ЛГБТ. При цьому молодик у Маші є, а про кого саме вона співатиме в новому треку – невідомо.

“Можливо, скоро вийде сніпет. Це не повноцінна пісня, адже мені тут ніде записуватися. У мене є лише маленька переносна студія. Вийде пісня українською мовою. Це буде щось про лесбійське кохання”, – прокоментувала Полякова.

Також висхідна зірка додала, що перед початком війни активно готувалася до випуску свого повноцінного альбому. Реліз планувався наприкінці березня. Зі зрозумілих причин цього не сталося. Тепер дівчина сподівається перезаписати усі 10-15 пісень українською мовою.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією