Зустрічайте Містера Ведмедя Чехія 2023, Якуба Ректорчика

Протягом кількох місяців я мав честь трохи познайомитися з “The Prague Bears” і висвітлювати їхній захід “Bear Pride”, що відбувся на початку 2023 року. Саме під час весняного Ведмежого прайду обирають пана Ведмедя та пана Віце-Ведмедя Чехії.

Я з великим задоволенням представляю вам Якуба Ректоржика, Містера Ведмедя Чехії 2023 року. Якуб був дуже щедрим у виборі фотографій, і він виглядає так до біса добре на всіх фотографіях, що ми вирішили опублікувати їх усі, тож насолоджуйтесь! А нижче ви можете ознайомитися з нашою розмовою з ним.

WOOF! Jakub Rektořík, Mr. Bear Czechia 2023 (Photo by ERZVO)

BWM: Чи можете ви розповісти нам трохи про себе?

Якуб Ректорчик (ЯР): Мені 34 роки. Я народився і виріс у 2-му за величиною місті Чехії – Брно, але незадовго до пандемії переїхав до Праги. Власне, мене взяли на роботу у велику компанію, що займається розробкою програмного забезпечення, лише за тиждень до першого локдауну. Я керую фінансовими операціями компанії, про які досить нудно розповідати. (Сміється.)

У мене вже два роки щасливий партнер. Ми живемо разом без домашніх тварин, проте з багатьма рослинами. Мій хлопець стверджує, що я маю особливий талант притягувати до себе дивні та незрозумілі ситуації. Тож, якщо ви перебуваєте поруч зі мною якийсь час, будьте готові пережити якусь пригоду. Або катастрофу. Це залежить від мого справжнього гороскопу. Я вже казав, що я Скорпіон?

BWM: Що привабило вас у ведмежій спільноті?

ЯР: Я відкрився пізно, мені було 25 років або близько того. Після камінг-ауту я з головою пірнув у ґей-спільноту. Моє перше побачення з чоловіком відбулося на CSD Berlin (Берлінський прайд – День вулиці Крістофера). Це, безумовно, змінило моє уявлення про те, наскільки різноманітною була спільнота, і я почав переосмислювати себе як ґея.

Під час цього самодослідження я зрозумів, що мене дуже приваблюють чоловіки з бородами. Справжнім поворотним моментом для мене стало те, що я натрапив на фотографію Джека Редкліффа, якого часто називають “Мерилін Монро ведмежої культури”. Боже мій, боже мій! Я був назавжди занурений у всесвіт ведмедів!

BWM: Що спонукало вас поборотися за титул?

ЯР: Мій друг змусив мене! (Сміється) Насправді ідея взяти участь у конкурсі з’явилася у мене ще кілька років тому, але це був не найкращий час. Я відчував, що спочатку моє життя повинно було трохи налагодитися. Тим часом почався Covid, і я відклав цю ідею в сторону, поки мій друг не наважився подати заявку.

BWM: Яким був ваш досвід участі у конкурсі? Що було найцікавішим? Що ви зробили у своєму виступі?

ЯР: Враховуючи, що я страждаю від жахливого страху перед сценою, досвід участі у конкурсі був дуже позитивним. Я захоплювався ставленням моїх колег-конкурсантів, які допомогли створити дуже доброзичливу (і заспокійливу) атмосферу. Найкраща частина вечора була, коли я мав можливість переглянути виступи інших конкурсантів. Кожен з них був особливим, і вони дійсно відповідали їхнім характерам.

Для свого виступу я репетирував бурлескний танець на стільці. Ну, це був скоріше танець на колінах з елементами сюрпризу. Абсолютно найкращим було те, що я включив в номер свого хлопця, якому я танцював приватний танець на колінах. Це було інтимно, але водночас дуже публічно. Я була щасливий поділитися чуттєвістю нашої любовної динаміки з глядачами.

BWM: Що конкретно для вас означає перемога в конкурсі?

ЯР.: Для мене це означає, що я став послом чеської ведмежої спільноти. Це дає мені видимість і увагу в плані того, що моя думка буде почута. Це надає мені багато можливостей зробити ситуацію більш позитивною. Але це має і свої недоліки. Це забирає досить багато вільного часу. Нелегко балансувати між роботою та особистим життям і життям партнера.

BWM: Які цілі ви ставите перед собою на ювілейний рік? Де ви будете виступати?

ЯР: Я помітив, що гей-субкультури в Чехії дещо закриті одна від одної. Ведмеді, твінки, спортсмени, шкіряні, пупи, драги, квір… Вони залишаються всередині своїх груп. Навіть наша ведмежа сцена в Чехії розділена на фракції. Я хочу об’єднати спільноти та створити для них інклюзивну платформу. Це спадщина, якою я буду пишатися.

Де я виступатиму? Наразі я підтвердив наступні події: Тиждень Ведмедя в Празі, Тиждень Ведмедя в Сітжесі, Тиждень Ведмедя в Лейпцигу та Bear Pride Poland.

BWM: Які важливі проблеми, на Вашу думку, потребують вирішення?

ЯР: Перш за все, це, безумовно, стигматизація ВІЛ-позитивних людей. Це смішно, наскільки гетеросексуальні люди неосвічені в цій темі. Навіть зараз, коли я розповідаю про це, пояснюю, що таке ДКП, і що невизначуваний = непередаваний, їм важко в це повірити.

Ще одне дуже важливе питання – це психічне здоров’я. Ми, ґеї, проходимо через багато чого.


Джон Ернандес

Джон Ернандес – головний редактор журналу Bear World. Окрім ведмежої культури, він спеціалізується на написанні розважальних статей з особливим акцентом на фільмах жахів та жанрових фільмах. Мешкає в Нью-Йорку з чоловіком.

Джерело


Публічні сторінки клубу “Ukrainian Bears”:

Instagram – https://www.instagram.com/ukrainian_bears
Facebook – https://www.facebook.com/Ukrainianbears/
Telegram – https://t.me/vedmednyk
Тік-Ток – https://www.tiktok.com/@vedmednyk

Розваги та знайомства:

Instagram “Bears of Ukraine” – https://instagram.com/bears.ukraine
Facebook – https://www.facebook.com/groups/BearsUA/
Telegram – https://t.me/joinchat/G4LtF0KdvNOtMVuUQeuNFw 
Telegram 18+ – https://t.me/+UT–kFgAN2i8sRg4

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією