Знайшлась нова пісня Queen з Фредді Мерк’юрі

В інтерв’ю на вихідних BBC Radio 2 Браян Мей та Роджер Тейлор, гітарист та барабанщик Queen відповідно, поділилися своєю знахідкою. Вони знайшли новий трек, який вони записали з Меркьюрі перед його смертю в 1991 році.

«Ми знайшли маленьку перлину від Фредді, про яку ми начебто забули, — сказав Тейлор в інтерв’ю BBC Radio 2. — І це чудово. Насправді це було справжнім відкриттям».

“Він ніби ховався у всіх на очах”, – продовжив Тейлор.

Спочатку пісня була записана для альбому Queen The Miracle 1989, але так і не була закінчена. І тепер, коли їхні інженери підтвердили, що її можна врятувати, Тейлор запевняє, що фанатам не доведеться чекати довго, щоб послухати трек.

“Я думаю, що він вийде у вересні”, – сказав він.

Це не вперше, коли гурт посмертно випускає пісні за участю Мерк’юрі. Знаменитий співак був включений в останній студійний альбом Queen, Made in Heaven 1995 року, а зовсім недавно до збірки Queen Forever 2014 увійшли три пісні, що раніше не видавалися. Це були Let Me in Your Heart Again, Love Kills і The Must Be More to Life Than This, в останньому з яких також брав участь покійний Майкл Джексон.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією