Зірка регбі Тобі Рудольф: “Я відкритий для представників обох статей…”

Австралійський гравець у регбі Тобі Рудольф розповів про свою сексуальність під час недавнього інтерв’ю, присвяченого суперечці навколо футболки Pride NRL (сім гравців “Менлі Уоррінга Сі Іглз” бойкотували матч у четвер (28 липня) через райдужну майку).

26-річний Тобі Рудольф висловився в тому сенсі, що хоча він і ідентифікує себе як гетеросексуал, але – “кохання є кохання…” “Я люблю ділитися нею з усіма”, – сказав Рудольф в інтерв’ю Sydney Morning Herald наприкінці минулого Тижня.

Гравець Cronulla-Sutherland Sharks зізнався, що в минулому цілувався з багатьма чоловіками і відчував себе досить комфортно у своїй гетеросексуальності, щоб це робити.

“Сексуальність дуже рухлива, – сказав він. – Я цілувався з багатьма чоловіками-геями, з багатьма гетеросексуальними жінками і цілувався з багатьма лесбіянками…”

Одне з його улюблених місць для вечірок у Сіднеї після матчу – це “всі гей-бари” по всьому місту: “Я люблю танцювати без сорочки до 2 години ночі…”

“Можна сказати, що я відкритий для обох статей, але мене приваблює тільки одна з них”, – сказав Тобі Рудольф (Toby Rudolf).

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією