“Зірка” “Кадетів” Корчевніков назвав війну в Україні “божим промислом” і заявив, що російські військові гинуть через ЛГБТ

Російський актор і журналіст, генпродюсер православного телеканалу “Спас” Борис Корчевніков виправдав бомбардування України та вбивство людей жорсткими духовними законами. При цьому зірка серіалу “Кадети” запевнив, що Бог нібито карає росіян за гріхи.

Так Корчевніков відреагував на танець, який виконали старшокласники ліцею №12 у Єкатеринбурзі 12 травня. За словами актора, ці школярі та ті, хто їх виправдовує, втратили зв’язок із реальністю, а через них помирають безневинні військові. Своїми роздумами він поділився в Telegram-каналі.

Танець спровокував скандал у Єкатеринбурзі та всій Росії.

У дусі кремлівської пропаганди актор заявив, що зовнішньою причиною широкомасштабного вторгнення Росії в Україну стала боротьба з “озвірілим фашизмом”. При цьому додав, що у війні завжди страждають і добрі, і погані.

Насправді за цих хлопців [школярів з Єкатеринбурга], їхніх батьків, директрису, губернатора та за їхні сім’ї гинуть найкращі з нас”, – написав Корчевніков, наголосивши, що таким чином Бог нібито намагається достукатися до грішників.

“Бог допускає війну, коли інші засоби достукатися до людини у Нього вичерпані. Війний Бог стукає в кожне серце воюючої країни… Росія має рацію в тому, що пішла захищати себе і тих, над ким знущалися і кого вбивали 8 років там. Але Росія зараз страждає в цій битві теж… І кровоточить, і плаче. Плаче зараз наша мама-Батьківщина, ховає своїх синів”, – відзначив путініст.


Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією